УЗД-сканер - підбираємо оптимальний варіант!

 

«Куплю апарат УЗД» - думаєте ви, але при цьому не хочете витрачати більшу суму і отримати високу якість техніки і багатофункціональність? Тільки у нас ви зможете підібрати оптимальне співвідношення ціни на високоякісні апарати.

Для медичного фахівця: сканування ультразвуком можна застосувати для будь-якого медичного працівника. Вже навіть для новонародженого малюка для відстеження його розвитку необхідно УЗД-обстеження. Діагностика виявляє найменші відхилення від норми, що дозволяє своєчасно розпочати лікування.

Основні аспекти при виборі апарату УЗД

Існує цілий ряд своєрідних властивостей, про які необхідно пам'ятати, купуючи УЗД-сканер:

  • У нього повинні бути датчики, які показують двомірне зображення і працюють в допплеровскому режимі;
  • Краще вибирати такий варіант, коли датчики можуть працювати як з імпульсно-хвильовим доплером, так і безперервним хвильовим доплером, це забезпечує високий рівень кардіологічних обстежень;
  • Наявність датчиків, у яких є фазовані сектори при дослідженнях кардіо. Крім цього не зайвим буде наявність режиму кінопетлі, що дозволяє в уповільненому режимі переглядати зображення.

Функціональність датчиків - запорука ефективності діагностики

Будь який УЗД-сканер повинен володіти функціональними датчиками. Їх кількість стоїть на другому плані при виборі апарату. Така важлива деталь вельми актуальна, коли датчики призначаються для декількох апаратів.

УЗД-апарати - широка сфера застосування

Коли головний лікар поліклініки каже: «Куплю апарат УЗД», він повинен чітко розуміти, для яких функцій він необхідний. Техніка може бути спільного використання або призначатися для медичного фахівця вузької спрямованості. УЗД сканери нашого виробника ідеально підходять для лікарень на державному забезпеченні, а також для приватних клінік і приватних центрів. Завдяки їх функціональності здійснюються найпопулярніші операції і дослідження.

Продукція