Сервіс

 

Компанія ТОВ «Соноскейп» здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування ультразвукових сканерів і датчиків SonoScape.

Термін гарантії складає:

    24 місяці на УЗ-сканер

    12 місяців на датчики.

Фахівці наших сервісних центрів мають прямий зв'язок з заводом-виробником SonoScape і оперативно отримують консультацію з різних питань, пов'язаних з експлуатацією та ремонтом ультразвукових систем і датчиків.

Наявність сервісних центрів і сервісних інженерів майже на всій території України, можливість оперативного консультування і навчання медперсоналу робить компанію «Соноскейп» надійним партнером, орієнтованим на довгострокове співробітництво.

Увага! Телефонні і електронні консультації по використанню ультразвукових систем SonoScape здійснюються безкоштовно протягом всього терміну їх експлуатації. Сервісна служба SonoScape буде рада допомогти вам у вирішенні будь-яких питань. Дзвоніть за телефонами 067 625 83 83, 050 317 83 83, пишіть на електронну адресу osdmanager2@gmail.com

Тренінги для інженерів компаній-партнерів.

Увага! Компанія SonoScape оголошує про перехід до регулярного розкладу тренінгів для менеджерів та інженерів компаній-партнерів.

З датами проведення тренінгів ви можете ознайомитися зателефонувавши Нам за телефоном 050 477 83 83.

Заявки на участь від компаній-партнерів приймаються на osdmanager2@gmail.com

Продукція