Про компанію

 

У 60-ті роки минулого століття в Китаї була створена державна компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві ультразвукових сканерів. Ось на базі даного державного підприємства команда однодумців і створила в 2001 році компанію SonoScape Co. Ltd.

З 2002 року головним завданням компанії SonoScape - розробка і виробництво ультразвукових систем, в тому числі ультразвукових датчиків. Компанія SonoScape, ставши провідним китайським виробником ультразвукових систем за короткий термін, сьогодні відкрила представництва і сервісні центри в 60-ти країнах світу, продукцію ж компанії купують в 80-ти країнах світу. У південному китайському місті Шеньчжень розташована штаб-квартира SonoScape.

На сьогодні цією китайською компанією розроблено і поставлено в виробництво на потік більше 10-ти моделей УЗД сканерів і 50-ти ультразвукових датчиків високої щільності. Виготовлення апаратів здійснюється на найсучасніших виробничих лініях. Вся продукція компанії сертифікована (China SFDA, FDA, CE).

В ультразвукову діагностику компанія SonoScape ввела нові стандарти якості та ціни. Ціна - фактор, на який звертають увагу при будь-якій покупці. Компанія SonoScape, слідуючи своїй мети, робить УЗД сканери експертного класу доступними для будь-яких медичних установ або приватних кабінетів. Свою надійність компанія підтверджує зобов'язанням подвійного терміну гарантії. Тисячі лікарів голосують за чудову якість візуалізації апаратури цієї компанії.

Відрізняють апарати SonoScape широкий спектр функціональних можливостей. Компанії вдається робити високоякісні універсальні ультразвукові сканери, що унікально поєднують різні властивості. Так, для одночасного спільного і кардиоваскулярного дослідження потрібен тільки один сканер SonoScape, таким чином, компанія вирішує проблему лікарів щодо поділу УЗД систем по областям досліджень.

Портативний сканер з можливостями потужного стаціонарного апарату (з його швидкістю роботи, продуктивністю і набором функціональних можливостей) - це сканер SonoScape. Відстані тепер для якісної УЗД діагностики не існують.

Ось тому Народна Республіка Китай і багато інших країн оснащують свої діагностичні медичні центри ультразвуковими системами SonoScape Co. Ltd.

 

Продукція