УЗД обладнання Sonoscape

 

УЗД обладнання Sonoscape швидко і впевнено займає позиції лідера на світовому ринку. 

У чому основні складові успіху устаткування? 

Наявність портативних і стаціонарних моделей, кришталева чіткість зображення, широкі можливості в дослідженні судин, швидкість діагностики навіть бюджетних моделей, великий вибір кращих датчиків УЗД. Як кольорові, так і чорно-білі УЗД апарати дозволять медичному працівнику працювати з високою ефективністю і комфортом.

Вибираючи УЗД обладнання Sonoscape, ви обираєте чудову якість за розумну ціну.

Чому ми рекомендуємо купити УЗД апарат Sonoscape?

У списку діагностичних процедур ультразвукові технології давно і міцно зайняли провідне місце: чи то апендицит, чи вагітність, аневризма аорти, аденома простати - першим і найбільш інформативним інструментом в сучасному дослідженні буде саме сонографія. Саме тому будь-який медичний центр, приватна клініка, лікарня або санаторій стикаються з потребою купити ультразвуковий апарат.

Особливості SonoScape

Ультразвукові системи Sonoscape характеризуються якісним зображенням, високою надійністю системи, ефективною технологією придушення спекл-шуму MicroScan і можливістю підключення декількох датчиків навіть в портативних моделях.

Щоб вибрати необхідну вашому медичному закладу УЗД систему, варто визначитися з особливостями її використання. Наприклад, якщо УЗД-апарат Sonoscape купується для скринінгових досліджень в поліклініку, то перевагу краще віддати стаціонарним моделям, до того ж придбання техніки експертного класу в цьому випадку необов'язково. Такі прилади більш актуальні для регіональних діагностичних центрів.

У ситуаціях, коли при проведенні дослідження потрібно мобільність апарату (ургентні лікарні, санавіація тощо), краще буде купити портативний УЗД Sonoscape. Безумовно, такі моделі мають менший функціонал, ніж стаціонарні сканери, проте вони відрізняються більш доступною ціною.

  • Фахівці рекомендують купувати техніку під конкретні потреби, щоб не переплачувати за функціонал, яким діагностик не користуватиметься в роботі.

Телефонуйте нам за вказаними телефонами чи приходьте в наші магазини,

наші менеджери нададуть повну консультацію по питанню, що вас цікавить,

допоможуть визначитись з моделлю УЗД апарату.

+38 044 232 43 83
+38 050 317 83 83
+38 067 569 83 83

Продукція