Секрети вигідності покупки портативних УЗД.

 

Як завжди, людину може раптово наздогнати хвороба, коли зовсім не чекаєш такого підступу. Це може статися в дорозі, в аварії, при надзвичайній події або в інших випадках. І перше, що знадобиться для швидкої діагностики - ультразвукове дослідження.

Навіщо потрібна швидка діагностики за допомогою УЗД?

Точна і швидка діагностика стану здоров'я людини потрібна для швидкого реагування на перебіг хвороби або термінове уточнення для подальших дій або пересувань. Для такої діагностики потрібен УЗД-апарат, портативний і невеликий. Такий, який можна переносити, перевозити, доставляти навіть в невеликі місця в години надзвичайних ситуацій.

Так, можна врятувати життя людині, маючи під рукою портативний УЗД.

Чому ціна на портативні апарати нижче, ніж на стаціонарні?

Так, ціни портативних УЗД-апаратів трохи нижче вартості стаціонарних. Все тому, що портативний в перекладі з англійської означає компактний, невеликий, переносний. Так, економія відбувається на матеріалах для створення нової портативної моделі УЗД-апарату. Також екран портативного УЗД менше, ніж екран у стаціонарних. В цьому і є відмінність ціни, але якість портативних моделей ніяк не гірше стаціонарних ультразвукових апаратів.

 

Що надає наш сайт

Ми даємо можливість купити товар через Інтернет, при цьому даємо:

  • ·         Варіант покупки товару в кредит.
  • ·         Розстрочку без відсотків.
  • ·         Якщо знайдете такий же товар дешевше, ми зробимо вам знижку.
  • ·         Гарантію на два роки.

На нашому сайті ви завжди зможете придбати УЗД-апарат портативний або стаціонарний. Вибір за вами.

Для медичного фахівця: вибирайте модель, яка за параметрами або краще вашої попередньої або явно відрізняється більшою функціональністю.

Продукція