Якщо портативні УЗД, то апарати фірми SonoScape

 

Дуже важливо стежити за своїм здоров'ям. Іноді для цього беззаперечно необхідно використовувати відповідне УЗД-обладнання та спеціальні технічні засоби.

Ще зовсім недавно стаціонарні апарати УЗД випереджали переносні аналоги. Однак прогрес не стоїть на місці, і сьогодні портативний УЗД-апарат можна придбати без жодних зусиль. На вигляд цей девайс нагадує лептоп, а вага його в середньому становить 7 кілограм. Естетична привабливість і компактність портативних УЗД не залишать байдужим жодного лікаря. Тим більше що вони без проблем переносяться в потрібний кабінет. Вони оснащені всім, що може знадобитися при проведенні діагностики:

- сучасне програмне забезпечення;

- можна вибирати режим для сканування;

- в наявності є пара активних датчикових перехідників.

Кольорове картування

Вирішивши придбати для медичного закладу апарат УЗД, вартість яких може дуже відрізнятися від моделі до моделі, ви опинитеся перед важким вибором. Все залежить від того, для яких досліджень він буде призначатися. Наприклад, переносні кольорові апарати УЗД чітко і в кольоровій палітрі зображують кровотік навіть найдрібніших, важко помітних периферичних судин. Такі системи повноцінно діагностують будь-які судини.

Зображення високої якості

Техніка без праці може конкурувати з іншими системами ультразвуку, випереджаючи їх як за рівнем якості, так і більш прийнятними цінами. Такі високі показники конкурентоспроможності забезпечуються за рахунок новітньої розробки MicroScan, вона на порядок збільшує здатність девайса, при цьому прибираючи «зерна» на зображенні і знижуючи шумовий ефект.

Застосування на всі випадки життя

Мініатюрний сканер апарат УЗД, вартість якого не так вже й висока, надає для медичного персоналу широкий спектр можливостей в сфері діагностики ультразвуком. Він застосується і для скринінгу, і для досліджень вузької спеціалізації. Ця техніка чудово зарекомендувала себе в сфері гінекології, також хірурги, акушери, кардіологи, урологи та ветеринари позитивно відгукуються про неї.

Продукція