Ціна апарату УЗД: чи такий страшний чорт, як його малюють?

 

Сучасна медицина не може існувати поза сучасних технологій і, разом з розвитком науки і техніки, еволюціонує і медична справа. Вперше ультразвук використовувався в медичних цілях порівняно недавно - в 20-30-х роках минулого століття. З цього моменту до сьогоднішнього дня технологія пройшла довгий шлях. На сьогоднішній день ультразвукове обладнання є практично у всіх клініках.

Від чого залежить ціна УЗД-сканера?

Виробники медичного обладнання намагаються зробити його більш доступним, саме завдяки цьому випускається більша кількість бюджетної техніки, в тому числі і ультразвукової. Але це ні в якому разі не впливає на її якість. Ціна на апарат УЗД залежить від функціонального наповнення і комплектації. Таким чином, найдешевшими є базові моделі, в той час як ціни на сканери преміум-класу з додатковими функціями набагато вище.

Який сканер потрібен саме вам?

Щоб не переплачувати за непотрібні функції, визначитеся з вимогами пристрою. Сканери бувають:

  •           чорно-білі;
  •           кольорові;
  •           портативні;
  •           стаціонарні;
  •           ветеринарні;
  •           і ін.

І вибирати потрібно не за принципом «найдорожче - значить найкраще», а виходячи з потреб установи, для якого купується апарат УЗД. Так ви уникнете невиправданих витрат і залишитеся задоволені покупкою. Але варто пам'ятати, що для комплексних досліджень, які проводять великі центри, портативні недорогі апарати не підійдуть, тому що не мають необхідних функцій.

Саме в нашому магазині зібрані кращі зразки для вас. Ми пропонуємо виняткову якість і приємні ціни на апарати УЗД. У нас функціонує гнучка система знижок, безліч акцій. Ми вам завжди раді.

Продукція